Autobusy do Niemiec

 

Interbus (Sindbad) – Niemcy – Autobusy do Niemiec

Bilety autobusowe do Niemiec. Sprzedaż tanich biletów on-line.

Zamów bilet autokarowy do Niemiec

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Niemcy to państwo europejskie położone w zachodniej części kontynentu ze stolicą w Berlinie, które złożone jest z szesnastu krajów związkowych. Graniczą one z następującymi państwami: Danią, Polską, Czechami, Austrią, Szwajcarią, Francją, Luksemburgiem, Belgią i Holandią. Mają jednocześnie dostęp do Morza Północnego i Morza Bałtyckiego. Z gospodarczego punktu widzenia Niemcy zaliczane są do jednych z większych potęg na świecie. Tak wiele działań podejmowanych w tym państwie przyciąga w tej rejon wielu emigrantów z innych państw sąsiednich. Z kolei oryginalne zabytki i piękne krajobrazy przyciąga turystów.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do niemiec

Ostatni część podróżujących przez teren Niemiec czyni to tylko i wyłącznie tranzytem w podróży na zachód bądź północ kontynentu. Niemcy jako potęga ma również bardzo dobrze rozwiniętą komunikację wewnętrzna. W większych miastach funkcjonują międzynarodowe porty lotnicze, w Hamburgu działa największy w Europie port morski, zaś wewnątrz kraju udostępnionych jest mnóstwo dobrej jakości dróg, w tym autostrad, a także sieć kolejowa z superszybkimi pociągami. Duże zainteresowanie tym krajem spowodowało wzrost zapotrzebowania na transport w tamtym kierunku. Odpowiedzią na to było uruchomienie licznych połączeń zarówno lotniczych, jak i międzynarodowych przewozów autokarowych.

Jedną z firm, w której siatce połączeń znalazło się punktów docelowych w Niemczech jest przewoźnik Interbus. To firma, która w swojej historii najpierw przejęła organizację usług transportowych od firmy Orbis Transport, a następnie została wchłonięta przez innego przewoźnika – firmę Sindbad. W ten sposób cała organizacja może sprzedawać bilety autokarowe na terenie całego kraju, docierając niemal do każdego zakątka. Państwa europejskie, do których dojechać można autokarami firmy Interbus to: Polska, Niemcy, Francja, Anglia, Belgia, Holandia, Dania, Szwecja, Norwegia, Austria, Bułgaria, Szwajcaria oraz Grecja.

W Polsce autokary linii Interbus mają swoje przystanki nie tylko w dużych miastach, ale także w niewielkich miejscowościach. Z kolei niemieckimi punktami docelowych, do których dojechać można z firmą Interbus są m.in.: Berlin, Dortmund, Frankfurt nad Menem, Bayreuth, Norymberga, Augsburg, Ulm, Hamburg, Hannover, Dortmund, Essen, Duisburg, Krefeld, Dusseldorf, Aachen, Kassel, Gottingen, Bielefeld, Osnabruck, Kolonia oraz  Monachium.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do niemiec

Inne miasta Niemiec do których u nas kupić bilety autobusowe:

AACHEN;  AALEN;   ANSBACH;  BAD HOMBURG;  BADEN-BADEN;  BALINGEN;  BERLIN;  BIELEFELD;  BONN;  BRAUNSCHWEIG;  BREMEN;  BREMERHAVEN;  BRUHL;  CLOPPENBURG;  COTTBUS;  DARMSTADT;  DELMENHORST;  DORMAGEN;  DORTMUND;  DRESDEN;  DUISBURG;  DUSSELDORF;  ESSEN;  FLENSBURG;  FRANKFURT;  FREIBURG;  GIESSEN;  GOTTINGEN;  GUTERSLOH;  HAMBURG;  HAMM;  HANNOVER;  HECHIGEN;  HERNE;  HOF;  HOMBURG;  KARLSRUHE;  KASSEL;  KEHL;  KOBLENZ;  KOLONIA;  KONSTANZ;  LANDSHUT;  LEER;  LEIPZIG;  LEVERKUSEN;  LIMBURG;  MAGDEBURG;  MAINZ;  MARBURG;  MEERSBURG;  MEMMINGEN;  MONACHIUM;  NEUMUNSTER;  NORDEN;  NORYMBERGA;  OBERHAUSEN;  OSNABRUCK;  PADENBORN;  RAVENSBURG;  RECKLINGHAUSEN;  SCHLESWIG;  SCHWABISCH GMUND;  SCHWENNINGEN;  SIEGEN;  SOEST;  STUTTGART;  TOSTEDT;  TRIER;  WALDSHUT;  WEIDEN IN DER OBERPFALZ;  WESEL;  WIESBADEN;  WILHELMSHAVEN;  WITTLICH;  WURZBURG.

Autobusy do Niemiec jeżdżą kilka razy w tygodniu.

Tanie bilety z Niemiec
Międzynarodowe autobusy Polska Niemcy