Autobusy do Włoch

 

Tanie Bilety Autokarowe do Włoch – Autobusy do Włoch

Interbus – Sindbad – tanie przejazdy – Włochy. Bilety on line. Zapraszamy!

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Podróż do Włoch jest marzeniem każdego z nas, bowiem każdy chce, choć raz zobaczyć legendarne stare miasto bogate w pozostałości po Wielkim Cesarstwie oraz zwiedzić uliczki wokół Placu Świętego Piotra i zobaczyć na własne oczy cudowne i pełne dostojności Kościoły. To marzenie jest możliwe do realizacji dzięki połączeniom autokarowym międzynarodowym oferowanym przez tanie linie Interbus. Przewozy autokarowe na trasie Polska- Włochy realizuje linia dość systematycznie, dwa lub trzy razy w tygodniu, choć oczywiście w razie potrzeby firma jest w stanie realizować więcej połączeń z Polski do Włoch.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do włoch

Spośród dość, szerokiej oferty na szczególną uwagę zasługują autobusy do Rzymu, autokary do Werony, autobusy do Foggii oraz autokary do Bolonii. Zasługują one na tą uwagę z kilku względów, z których najważniejszy to niewątpliwie uroki turystyczne miast oraz ceny biletów, które są małe, co oznacza, że są to tanie bilety autokarowe. Poza tym takie bilety autokarowe do Włoch są dostępne on Line (dzięki naszej wyszukiwarce), co oznacza, że nabyć taki bilet można w kilka minut. Poza tym busy do Włoch Interbus są bezpieczne, nowoczesne i wygodne, dlatego nie należy obawiać się wielogodzinnej jazdy.

Decydując się na autokar do Włoch można bez problemu wybierać z szerokiej oferty miast startowych, ponieważ Interbus proponuje pasażerom autobus do Włoch z Warszawy, Rzeszowa, Gdańska (są to tylko przykładowe miejscowości). Dodatkowo bilety autokarowe do Włoch uprawniają wszystkich pasażerów do posiadania bagaży, zgodnych z wymiarami przewidzianymi w regulaminie oraz do miłej i rzetelnej obsługi. Poza Tm jadąc autokarem do Włoch linii Interbus pasażer powinien mieć świadomość, że autokar jest prowadzony przez doświadczonych kierowców.  Dlatego gorąco polecamy jazdę autobusem do Włoch.

Przykładowa trasa i przystanki postoju autobusu Sindbad na trasie z Polski do Włoch: PRZEMYŚL, JAROSŁAW, PRZEWORSK, RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, BOCHNIA, GLIWICE, WODZISŁAW, MODENA, BOLONIA, BOLONIA, FLORENCJA, FLORENCJA, AREZZO,  AREZZO, MONTEPULCI, MONTEPULCI, ORTE, RZYM, FROSINONE, CASSINO, CAIANELLO, CASERTA, CASERTA, NEAPOL, POMPEI, SALERNO, BATTIPAGLI SICIGNANO, POTENZA, FERRANDINA POLICORO, AIROLA,  MONTESARCH BENEVENTO, AVELLINO, SOLOFRA, SIBARI, SCHIAVONEA ROSSANO.

Bilety autokarowe do Włoch w sprzedaży bez dodatkowych prowizji i opłat. Rezerwacja tra kilka minut. Bilet należy wydrukować i mieć przy sobie podczas wsiadania do autokaru.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do włoch

W sprzedaży również bilety autokarowe do Anglii, Holandii, Francji, Belgii. Zapraszamy do korzystania z licznych promocji na bilety autobusowe, warto także nie zapominać i korzystać z możliwych zniżek na bilety.

Ostatnio coraz częściej klienci pytają o przejazdy autokarowe do Włoch na narty. Za każdym razem kiedy zbliża się sezon zimowy przejazdy do Włoch w celach turystycznych staja się równie popularne co latem.


Tanie bilety z Włoch
Międzynarodowe autobusy Polska Włochy