Autobusy do Norwegii

 

POLSKA – NORWEGIA Międzynarodowe Połączenia Autokarowe – Autobusy do Norwegii

Przewozy autobusowe do Norwegii. Bilety autokarowe w sprzedaży on line. Internetowa sprzedaz biletu w kilka minut. Autobusy z Polski do Moss, Oslo, Sarpsbor w Norwegii.

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Połączenia autokarowe międzynarodowe, które od kilku lata z powodzeniem realizuje Interbus obejmują praktycznie cały kontynent. Jest to ważne zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach, gdzie konkurencja na przewozy autokarowe jest duża. Między innymi, dlatego Interbus swym wszystkim pasażerom proponuje nie tylko tanie bilety autokarowe, autokary do kilkudziesięciu miast europejskich oraz nowoczesne i super wygodne busy do tych miast, ale również atrakcyjne rabaty, zniżki i promocje.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do norwegii

Jednym z najczęściej realizowanych tras przez Interbus jest autokar do Oslo- stolicy państwa norweskiego, które praktycznie zawsze jest usłane pierzyną z białego zimnego puchu. Jest to, więc idealne miejsce dla wszystkich sportów zimowych i pewnie, dlatego największe gwiazdy tegoż sportu właśnie stamtąd pochodzą. Innym fajnym połączeniem są autokary do Moss- miasta, które nosi taką samą nazwę jak super modelka Kate Moss. Poza tym jest to atrakcyjne miasto dla turysty ze względu na liczne atrakcję.

Interbus oferuje jeszcze z Polski do Norwegii jedną trasę, mianowicie autobus do Sarpsborg, który zatrzymuje się koło Hotelu Gralum. Jadąc autokarem do Norwegii mija się również inne europejskie aglomeracje miejskie, które stanowić mogą punkt docelowy naszej podróży. Poza tym jazda autobusem do Norwegii jest nie codziennym i nie banalnym przeżyciem. Bilety autokarowe do wymienionych miast pasażer zamówi na naszej stronie, szybko i łatwo. A sam bilet autokarowy uprawnia do posiadania bagażu i innych związanych z podróżą udogodnień.

Poza tym takie bilety autokarowe do Norwegii kupione on Line uprawniają do zarządzania nimi również on Line. Autobusy do Norwegii opuszczają Polskę z Opola, Suwałk, Białej Podlaski czy Radomska. Oprócz tego autobusy do Norwegii wyjeżdżają z Polski kilka razy w tygodniu, w zależności od potrzeb.

Autokar do Norwegii, trasa z Sanoka: Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz,  Limanowa,  Mszana Dolna, Myślenic,  Mielec, Bielsko-Biała,  Pszczyna,  Żory, Rybnik, Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Rodby, Kopenhaga, Malmo, Helsingborg,  Halmstad, Goteborg, Uddevalla, Sarpsborg, Moss, Oslo.1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do norwegii

Jak widać powyżej autobusy do Norwegii, do Oslo, do Moss, czy d Sarpsborg jadą przez takie państwa jak Danii (autobusy do Danii) oraz Szwecję (autokary do Szwecji). Trasę autokar kończy w Norwegii w stolicy. Autobusy Sindbad bardzo często jeżdżą z Polskimi turystami. Sa to autokary do Niemiec, autokary do Holandii, przewozy do Francji. Zapraszamy do rezerwacji biletów autokarowych.


Tanie bilety z Norwegii
Międzynarodowe autobusy Polska Norwegia