Warszawa Sofia

Tanie busy Interbus z Polski na Bułgarię i z Bułgarii do Polski na trasie Warszawa Sofia

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Międzynarodowe przewozy autokarowe Interbus po połączeniu swych sił z rynkowym gigantem, Sindbadem, oferuje połączenia autokarowe do najdalszych zakątków Europy. Jednym z przykładów takiego połączenia autokarowego może być relacja Polska – Bułgaria – Polska. Z Polski do Bułgarii autokarem wyjechać można rzadziej niż do krajów bardziej popularnych, lecz jest to linia stale realizowana.

1 tanie bilety autokarowe interbus warszawa sofia

Wyjeżdżając autokarem z Warszawy do Sofii oraz z Sofii do Warszawy po drodze pokonać musimy kilka innych krajów. Tak przedstawia się przykładowe połączenie Interbus Warszawa Sofia: Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Banska Bystrica, Budapeszt, Sofia. Nie trzeba więc chyb a tłumaczyć, że powyższe miejscowości po drodze do Bułgarii znajdują się w innych państwach, możliwe więc są wyjazdy autobusem na Węgry, autobusem na Słowację.

Czas trwania podróży z Polski do Bułgarii wybierając tanie bilety autokarowe Interbus trwał będzie około 28 godzin ze względu na kilometraż międzypaństwowy. Symbolem wykonywanej trasy Interbus do i z Bułgarii jest liczba 17. Te połączenia autokarowe międzynarodowe realizowane są łącznie z Sindbadem, toteż w przypadku obu przewoźników cena za przejazd będzie wyglądała podobnie – około 360 złotych w jedną stronę. Jak wiadomo, bardziej opłacają się bilety z powrotem.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus warszawa sofia

Bułgaria (obok Włoch, Grecji i Ukrainy) jest jednym z krajów europejskich, w którym obowiązują nieco inne niż we wszystkich reguły dotyczące przewozu nieletnich autobusem Interbus. Podróżując z Polski do Sofii autokarem Interbus osoba nieletnia bez nadzoru dorosłego opiekuna, nawet z wypełnionym dokumentem upoważniającym na skorzystanie z oferty przewozów autokarowych, musi mieć ukończony 16 rok życia. W przypadku innych państw tym progiem podróżowania tanimi połączeniami autokarowymi to 13 lat.

Nie chcesz jechać do Sofii, a szukasz innego połączenia autobusowego? Sprawdź inne możliwości w ofercie Interbusa: busy do Niemiec, autokary do Belgii, przewozy osób do Włoch oraz wiele innych.


Warszawa Bułgaria autokar

Warszawa Bułgaria autokar
Tanie autokary z Warszawy do Bułgarii

Jak widać na powyższej grafice, oprócz przewoźnika Interbus, trasę Warszawa-Bułgaria (np. do Sofii) wykonują również autobusy Sindbad w połączeniu z lokalnym przewoźnikiem – Turing Sofia. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy rozkład jazdy dotyczący tego połączenia. Zapraszamy do rezerwacji biletów online w systemie biletowym Voyager.

Tanie autokary z Warszawy do Bułgarii
Warszawa Bułgaria autokar\

Tanie bilety z Bułgarii
Międzynarodowe autobusy Polska Bułgaria