Autobusy do Bułgarii

 

POLSKA – BUŁGARIA Tanie Przewozy Autokarowe – Autobusy do Bułgarii

Sprzedaż Biletów Autokarowych on line. Szybka i prosta rezerwacja biletów na autobus przez internet. Promocyjne ceny biletów. Bilety autobusowe do Bułgarii: Częstochowa Sofia, Katowice Sofia, Kraków Sofia, Łódź Sofia, Warszawa Sofia.

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Bułgaria jest cudownym, pięknym i wyjątkowym państwem. Choć leży jakby w oddali od centrum kontynentu to jednak stanowi jego ważny filar. Jest państwem, które na nowo zostaje odkrywane przez turystów, bowiem zachwyca wszystkim. Bułgaria najlepiej smakuje w lipcu i sierpniu, ponieważ wówczas jest najpiękniejsza pogoda, a temperatura sięga prawie 30 stopni Celsjusza. Jednak w opinii wielu turystów w Bułgarii jest zawsze piękna pogoda. 1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do bułgarii Połączenia autokarowe międzynarodowe i przewozy autokarowe do Bułgarii oferuje między innymi Interbus, który od kilku lat współpracuje z Sindbad. W ramach wykonywania różnych tras Interbus wysyła swoje autokary do kilku miast i miasteczek bułgarskich, w tym istnieją busy do Sofii. Sofia jest stolicą państwa bułgarskiego i najczęściej wybieranym miastem docelowym. Stamtąd można pojechać autokarem do Monaster Rylski, największego zabytku państwa. Z Polski do Bułgarii Interbus wysyła autokary raz w tygodniu, przy czym autobus do Sofii praktycznie zawsze wyjeżdża w niedzielę. Zaś najczęściej autokary do Bułgarii wyjeżdżają z Warszawy, Krakowa, Katowic czy Łodzi. Przykładowa trasa, którą jedzie autokar do Sofii obejmuje Warszawę, Katowice, Kraków. Poza tym autobusem do stolicy Bułgarii jedzie się również przez Bańską Bystricę oraz  przez Budapeszt. Wszystkie zaś instrukcje jak zarezerwować bilet autokarowy można znaleźć na naszej stronie online.

Bilety autokarowe do Bułgarii oraz innych państw rezerwuje się szybko i łatwo. Dodatkowo są to tanie bilety autokarowe, które kupić może każda osoba. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą na autobusy do Bułgarii Intercars oraz do rezerwacji owych biletów autokarowych za pośrednictwem naszej strony. Rezerwacja biletów autokarowych potrwa zaledwie kilka minut a bilet znajdzie się na Państwa poczcie elektronicznej. Przykładowa trasa z Polski do Bułgarii: Warszawa- Sofia Interbus, Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Banska Bystrica(autokar do Słowacji), Budapeszt (autobusy na Węgry), Sofia – Bułgaria. 1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do bułgarii Autokarem do Bułgarii można jechać na kawacje, na wycieczkę, na weekend, lub w celach służbowych. Interbus, firma przewozowa ma w swej ofercie także inne atrakcyjne kierunki przewozu osób, między innymi autokary z Polski do Norwegii, autokary z Polski do Czech, autobusy Polska Dania, autobusy Polska Niemcy czy wiele innych jeszcze kierunków i tras po Europie. Aby sprawdzić czy mamy bilety autokarowe z danego kraju i miasta do innego kraju zapraszamy do wyszukiwarki połączeń autokarowych. Po wpisaniu miast i podaniu daty wyjazdu system przedstawi Państwu wszystkich przewoźników jeżdżących na danej trasie wraz z cenami biletów.

Przykładowa trasa

Autokar z Katowic do Bułgarii

Autokar Interbus z Katowic do Bułgarii
Autokar Katowice Sofia
Autokar Katowice Sofia
Bus Sofia Katowice
Tanie bilety z Bułgarii
Międzynarodowe autobusy Interbus Polska Bułgaria