Autobusy do Holandii

 

Interbus (Sindbad) – Holandia – Autobusy do Holandii

Bilety autobusowe do Holandii. Sprzedaż tanich biletów on-line.

Zamów bilet autokarowy do Holandii.

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Holandia to jedno z państw europejskich, położone nad Morzem Północnym. Jest to kraj bardzo nowoczesny, a także jeden z najbardziej liberalnych, zarówno pod względem gospodarczym, kulturowym, jak i społecznym. Często zadziwia ono także świat swoimi osiągnięciami cywilizacyjnymi. Jest to także jedna z najbardziej rozwiniętych gospodarek świata. Przeciętnej osobie Holandia kojarzy się przede wszystkim  z tulipanami, wolnością oraz wiatrakami. To wszystko, wraz z pięknymi krajobrazami i architektonicznymi zabytkami sprawia, iż miliony turystów corocznie odwiedzają Holandię.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do holandii

Jedną z form podróżowania do tego kraju są przewozy autokarowe. Jest to stosunkowo szybki sposób podróżowania, a jednocześnie zdecydowanie tańszy od szybszego transportu lotniczego. Dostępność dobrej jakości dróg, w tym w szczególności ekspresowych i autostrad sprawia, że dojazd do Holandii z Polski trwa około doby, zaś cena biletu wynosi w jedną stronę niewiele ponad dwieście złotych. Jedną z większych firm transportowych, oferująca przewozy miast holenderskich jest firma Interbus.

Obecnie działa ona w połączeniu z firmą Sindbad, z którą wspólnie realizuje przewozy i sprzedaje bilety autokarowe. Autokary tego przewoźnika to ponad sto nowoczesnych pojazdów, zapewniających pasażerom bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Bilety autokarowe do Holandii na przejazdy autokarowe liniami Interbus nabywać można albo bezpośrednio w biurach sprzedaży, albo drogą internetową. Zawsze, przed nabyciem biletu pasażer zobowiązany jest zapoznać się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki zarówno podróżnego, jak i przewoźnika.

W Polsce dostępność autokarów firmy Interbus jest bardzo duża i obejmuje duże i niewielkie miejscowości. Z kolei miasta holenderskie, do których dojechać można tymi trasami to: Velno, Eindhoven, Amsterdam, Rotterdam, Haga, Tilburg, Groningen, Utrecht, Hengelo, Apeldoorn, Arnhem  i Breda. Niektóre trasy poprowadzone są bezpośrednio z Polski do Holandii, inne zaś przejeżdżają pośrednio przez Niemcy, bądź  dalej kursują do Belgii.

Zapraszamy do zakupu biletów autobusowych Polska Holandia, lub Holandia Polska.

Rezerwacja biletów to bardzo prosty i szybki proces, przez który system internetowy prowadzi klienta szczegółowymi informacjami. W kilka minut można zakupić na przykład bilety autokarowe do Anglii, bilety do Francji nie wychodząc przy tym z domu, nie płacąc dodatkowych prowizji.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do holandii

Przykładowy przejazd autokaru Interbus do Holandii:

SANOK, KROSNO, JASŁO, BIECZ, GORLICE, GRYBÓW, NOWY SĄCZ, LIMANOWA, MSZANA DOLNA, MYŚLENICE, MIELEC, RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, BOCHNIA, KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, OPOLE, BRZEG, OŁAWA, WROCŁAW, LEGNICA, OTTO, ARNHEM, UTRECHT, AMSTERDAM, HAGA, ROTTERDAM, TILBURG, BREDA.

Aby sprawdzić inny rozkład jazdy do Holandii, wraz z godzinami i cena biletu zapraszamy do wyszukiwarki połączeń autokarowych. Jeśli jest miejsce w autobusie, kup bilet i ciesz się swoim wyjazdem już dziś. Nie przepłacaj gdzie indziej.

Tanie bilety z Holandii
Międzynarodowe autobusy Polska Holandia