Autobusy do Czech

POLSKA CZECHY – Tanie Przewozy Autokarowe – Autobusy do Czech

Sprzedaż Biletów Autokarowych do Czech. Szybka i prosta rezerwacja w kilka minut. Zapraszamy

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Bilety autokarowe do Czech są sprzedawane internetowo za pomocą naszej wyszukiwarki. Oferujemy państwu wielu przewoźników, którzy realizują połączenia autokarowe międzynarodowe, jednak na szczególną i wnikliwą uwagę zasługują przewozy autokarowe Interbus. Firma ta ma do zaoferowania swoim klientom nie tylko bilety autokarowe do Czech, ale również tanie bilety autokarowe z Czech do Polski. Jest to ważne zwłaszcza dla osób, które wybierają się na kilkudniowy odpoczynek do Czech.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do czech

Z Polski do Czech Interbus realizuje połączenia trzy razy w tygodniu, to znaczy, że busy do Czech jeżdżą we wtorki, czwartki oraz w soboty. Interbus Sindbad  zachęca pasażerów, aby kupowali bilet autokarowy do Pragi, stolicy oraz największej atrakcji państwa czeskiego. Praga, bowiem jest piękna, bogata w historię i ubrana w nowoczesność. Odnajdziemy tak cechy wielkich stolic Europy Zachodniej, a Zamek Praski, Złota Uliczka czy Wyszehrad pozwolą nam w pełni docenić walory tegoż miasta. Poza tym będąc w Pradze zawsze możemy liczyć na kieliszek dobrego wina i pyszną potrawę bogatą w aromaty papryki. Autokary do Pragi wyjeżdżają z Przemyśla, Rzeszowa czy Jarosławia, choć oczywiście to tylko przykłady.

Poza tym autokary do Czech zaczynają swoją podróż w Krakowie, Katowicach. Dodatkowo Interbus oferuje w maju autokar do Brna, który jest wykonywany tylko sezonowo. Poza tym autobusy do Czech nie muszą kończyć swojej podróży w Pradze, Interbus oferuje autobusy do Szwajcarii, które realizowane są przez czeskie państwo. Wybierając jazdę autokarem czy autobusem do Czech wybieramy wygodę, nowoczesność i przyjemność, dlatego nie należy obawiać się kilku godzin w autokarze. Autobus do Czech marki Interbus jest naprawdę świetnym rozwiązaniem dla wszystkich pasażerów.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do czech

Tanie bilety autokarowe – sprzedaż biletów on line. Samodzielny tani zakup biletów autokarowych w kilka minut. Przy rezerwacji biletów autokarowych warto korzystać ze zniżek i promocji na bilety. Najchętniej rezerwowane bilety autokarowe to bilety na przejazdy z Polski do Niemiec, z Polski do Włochbilety autokarowe do Holandii.

Przejazd autokaru z Kraśnika do Brno w Czechach: Kraśnik, Stalowa, Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Opatów, Ostrowiec, Starachowice, Skarżysko Kamienna, Gliwice, Wodzisław, Brno.


Przykładowa trasa

Autobusy z Ostrowca Świętokrzyskiego do Czech

Autobusy z ostrowca Świętokrzyskiego do czech
Autokar do Czech

Jak widać na załączonej wyżej grafice, autobusy z Ostrowca Świętokrzyskiego do Czech wyjeżdżają regularnie z Polski np. do Brna. Jednak sam przewoźnik Interbus nie wybiera się obecnie (stan na dzień 01.07.2016) w tamtym kierunku. Powyższą trasę z Ostrowca do Brna pokonują jednak zaprzyjaźnione linie autokarowe Sindbad-Eurobus.

Tanie bilety z Czech
Międzynarodowe autobusy Polska Czechy