Autobusy do Francji

 

Interbus (Sindbad) – Francja – Autobusy do Francji

Bilety autobusowe do Francji. Sprzedaż tanich biletów on-line.

Zamów bilet autokarowy do Francji

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Francja to państwo położone w zachodniej części Europy. Jego stolicą jest Paryż i składa się ono z kilkudziesięciu departamentów i regionów administracyjnych. Francja kojarzy się na całym świecie przede wszystkim z symbolem zakochanych i artystów – czyli Paryżem. Ponadto Francja to miejsce kontrastów, które ma bardzo wiele do zaoferowania turystom je zwiedzającym. Zachwycić bowiem mogą tam zarówno historyczne miasta, jak i piękne krajobrazy, wspaniałe plaże, czy też winnice, Disnayland, bądź liczne zamki i ich ruiny.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do francji

Francja od historycznych czasów miała duży wpływ na dzieje całej Europy i tak też jest po dzień dzisiejszy. To potężna gospodarka, która będąca członkiem stowarzyszenia G8. To potężne państwo ma również dobrze zorganizowaną komunikacją wewnątrz państwa. Podstawową formą transportu w tym państwie jest transport drogowy. W celu jego usprawnienia funkcjonują liczne drogi asfaltowe, w tym także drogi ekspresowe oraz autostrady. Z drugiej strony, najmniej rozwiniętą formą transportu we Francji jest kolej.

Do obsługi pasażerów zagranicznych funkcjonuje dość dobrze rozwinięty transport lotniczy, z portami lotniczymi w większych miastach. Z Polski do Francji podróżować można zatem zarówno samolotem, jak i autokarem. Bilety autokarowe do Francji są znacznie tańsze, a dobrze przygotowane drogi w zachodniej części Europy znacznie przyspieszają realizację przejazdu. Jedną z firm transportowych, oferujących przejazdy z Polski do Francji jest firma Interbus, która obecnie działa wraz z drugą firmą – Sindbad, tworząc jedną z największych organizacji transportowych w Polsce.

Autokary tej firmy docierają do zakątków niemal całej Europy, oferując pasażerom bezpieczny i komfortowy transport za stosunkowo niską cenę. Z firmą Interbus dojechać zatem można do: Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii AngliiBelgiiHolandii, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Austrii, Bułgarii, czy Grecji. Szczegółowe miejscowości francuskie, do których docierają połączenia linii Interbus to m.in.: Lyon, Mulhouse, Bollene, Toulouse, Bordeaux, Perpignan, Marsylia, Montpellier, Reims, Lille, Lens, Senlis, oraz Paryż.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do francji

INTERBUS Kraków Paryż – bilety autokarowe – rozkład jazdy:

KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, GLIWICE, PYSKOWICE, TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, IZBICKO, OPOLE, BRZEG, OŁAWA, WROCŁAW, LEGNICA, BOLESŁAW, ZGORZELEC, METZ, REIMS, PARYŻ.

Międzynarodowe przewozy autokarowe do Francji:

ELBLĄG, MALBORK, TCZEW, GDAŃSK, GDYNIA, WEJHEROWO, LĘBORK, SŁUPSK, SŁAWNO, KOSZALIN, NOWOGARD, SZCZECIN, MULHOUSE, BESANCON, CHALON SUR SAONE, LYON, BOLLENE, MARSYLIA, NIMES, MONTPELLIE, NARBONNE, PERPIGNAN, GIRONA, BARCELONA, TARRAGONA, CASTELLON, VALENCIA (Valencja), MADRID (Madryt).

Autobusy do Francji często nie kończą tam swojej trasy, ale jadą dalej do Hiszpanii.

Tanie bilety z Francji
Międzynarodowe autobusy Polska Francja