Kraków Genewa

Tanie busy Interbus z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski na trasie Kraków Genewa

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Międzynarodowe przewozy autokarowe Interbus posiadają bardzo bogatą siatkę połączeń autobusowych, w szczególności po połączeniu swojej oferty przewozowej z firmą Sindbad. Jednym z wykonywanych przez nich kierunków docelowych jest Szwajcaria. Bardzo często na trasie Polska – Szwajcaria – Polska można spotkać przewozy osób Intercars ze względu na częstość przejazdową.

1 tanie bilety autokarowe interbus kraków genewa

Jedną ze szczegółowych tras połączeń autokarowych międzynarodowych Intercars jest z pewnością ta z Polski do Szwajcarii i ze Szwajcarii do Polski relacji Kraków Genewa: Kraków, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Zurich, Basel, Berne, Fribourg, Lausanne, Geneve.

Oprócz tego, że autokary do Genewy z Krakowa są jedną z możliwości, inną stanowią te na trasie powrotnej – z Genewy do Krakowa. Ponadto podróżny ma opcję wyboru dowolnej kombinacji miast na powyższej trasie: jeśli chce, może wsiadać w busy do Opola z Lozanny bądź jechać autobusem do Oławy z Zurychu. Innymi alternatywami są autokary do Berna ze Zgorzelca czy też przewozy autokarowe na trasie Strzelce Opolskie Bazylea.

Promocyjna tanich biletów autokarowych Interbus z Polski do Szwajcarii na wyżej opisanej relacji to około 230 złotych. Autokary międzynarodowe tej firmy gwarantują, że podróż nie potrwa dłużej niż dobę, jeśli nie zastaną na swej drodze niesprzyjających warunków. Trasa, którą poruszają się połączenia autobusowe Interbus do Szwajcarii, oznaczana jest symbolicznie jako 15SI.1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus kraków genewa

Nie interesują cię połączenia autokarowe międzynarodowe Interbus z Krakowa do Genewy? Nic straconego – poszukaj tego, co Ci odpowiada. Może będą to busy do Norwegii, autokary do Niemiec, autobusy do Danii albo przewozy autokarowe do Belgii?


Kraków-Genewa autobus – przykład połączenia do Szwajcarii:

Kraków Genewa autobus Interbus
Kraków Szwajcaria autokar
Tanie bilety z Krakowa do Genewy
Międzynarodowe autobusy Polska Genewa