Autobusy do Belgii

 

Interbus (Sindbad) – Belgia – Autobusy do Belgii

Bilety autobusowe do Belgii. Sprzedaż tanich biletów on-line.

Zamów bilet autokarowy do Belgii.

bilety autobusowe voyager przez internet bilety autokarowe euroticket online

Interbus to jedna z czołowych firm transportowych na polskim rynku. Wiele lat temu jej funkcjonowanie rozpoczęło się od przejęcia przewoźnika Orbis Transport, zaś w roku 2010 ona sama połączyła się z firmą Sindbad. W ten sposób cała platforma zdecydowanie zwiększyła swoją popularność i konkurencyjność, zwiększając wspólną siatkę połączeń, obejmującą wiele państw europejskich. Jednym z państw, do których pasażerów dowożą autokary firmy Interbus jest Belgia. Autobusy do Belgii jeżdżą kilka razy w tygodniu.

1 miedzynarodowe połączenia autokarowe interbus autobusy do belgii

To państwo położone w środkowej części Europy jest bardzo częstym celem podróży milionów osób. Jedni wybierają się tam w celach turystycznych, inni zaś w celach biznesowych. Duża popularność wynika między innymi z tego, iż Belgia wraz ze swoją stolicą Brukselą uznane są za nieoficjalną stolicę Unii Europejskiej ze największym skupiskiem jej głównych urzędów. Belgia ponadto, ze względu na swoje usytuowanie jest idealnym miejscem do różnego typu przesiadek w podróży na zachód i północ Europy. Jest to możliwe dzięki mocno rozwiniętej komunikacji wewnętrznej tego państwa.

Jedną z form podróżowania do Belgii są międzynarodowe przewozy autokarowe. Ze względu na dobrą jakość dróg na zachodzie kontynentu sprawia, iż ta forma podróżowania jest komfortowa i szybka, a jednocześnie bezpieczna i stosunkowo tania. Autobusy do Belgii i bilety autokarowe wybiera zdecydowana większość podróżujących. Jedną z firm transportowych, która świadczy swoje usługi przewozowe na trasach do, bądź przez Belgię jest przewoźnik Interbus.

W Polsce przystanki autokarowe tej firmy zlokalizowane są na terenie całego kraju, w większych i mniejszych miejscowościach. Zaś poszczególnymi trasami firmy Interbus dojechać można autokarem bezpośrednio do: Antwerpii, Brukseli, Gent oraz Liege. Trasy te nie realizowane są bezpośrednio tylko z Polski do Belgii, ale prowadzą dodatkowo przez inne pośrednie państwa, jak np. Niemcy, bądź Holandię, bądź obydwa te państwa łącznie.

1 tanie bilety autokarowe interbus autobusy do belgii

Inne ciekawe połączenia autokarowe z Polski jakie ma w swojej ofercie Interbus to autobusy do Anglii, autobusy do Francji i wiele innych państw europejskich. Przyjemną podróż, chociaż wielogodzinną zapewniają nowoczesne i komfortowe autobusy a czas podróży umilają zamontowane telewizory i dobrze dobrane godziny przejazdów.

Bilety autokarowe z Warszawy do Brukseli, zobacz trasę

BIAŁA PODLASKA, SIEDLCE, WARSZAWA, ŁOWICZ, ŁÓDŹ, KOŁO, KONIN, POZNAŃ, VENLO, EINDHOVEN, ANTWERPIA, BRUKSELA, GENT.

Jeśli interesuje Cię inne miasto w Belgii do którego chcesz pojechać sprawdź wolne miejsce w autobusie, zarezerwuj bilet już dzisiaj.

Tanie bilety z Belgii
Międzynarodowe autobusy Polska Belgia